FOTOGRAF

      Standardowa usługa obejmuje wykonanie zdjęć w formie reportażu fotograficznego. Reportaż oznacza, że nie ingerujemy w przebieg uroczystości. To znaczy, że nie reżyserujemy ani nie ustawiamy Was. Nasza praca polega na tym, aby w sposób jak najbardziej naturalny uwiecznić całą uroczystość wraz z towarzyszącymi Wam emocjami.

    Swoją pracę rozpoczynamy od przygotowań, później uwieczniamy błogosławieństwo, ceremonię zaślubin oraz zabawę weselną z oczepinami włącznie. Jesteśmy z Wami do godz. ok. 1.00 w nocy.  Podczas wesela wykonujemy zdjęcie grupowe oraz zdjęcia indywidualne.

       Sesję plenerową możemy wykonać w dniu ślubu lub w innym dogodnym terminie.

     Jeśli zdjęcia plenerowe chcecie wykonać w dniu ślubu, to czas trwania takiej sesji to ok. 1 – 1,5 godziny.

    Sesja plenerowa w inny terminie daje możliwość wyboru bardziej zróżnicowanych lokalizacji. Czas trwania takiej sesji to od 2 do 4 godzin.

     Po weselu i sesji plenerowej przystępujemy do wybierania zdjęć i ich obróbki. Po tym etapie wysyłamy link do prywatnej galerii z Waszymi zdjęciami. Otrzymujecie ok. 500 zdjęć, spośród których wybieracie te, które mają się znaleźć w albumie lub fotoksiążce. Po wykonaniu umawiamy się na przekazanie całości.

      Finalnie otrzymujecie od nas w zależności od wybranego wariantu tradycyjny album 30x30cm z 60-cioma zdjęciami 15x23cm lub fotoalbum 30x30 cm 30 stron (za dopłatą); płytę z wszystkimi obrobionymi zdjęciami w pełnej rozdzielczości oraz prywatną galerię zdjęć w internecie (na 1 rok).

       Istnieje możliwość wykonania dodatkowych albumów, fotoalbumów i odbitek dla rodziców oraz gości.

KAMERZYSTA

      W zależności od oczekiwań nowożeńców i przebiegu wydarzeń, może powstać albo dynamiczny wideoreportaż (ok. 1 godziny filmu), albo wersja dłuższa, bardziej standardowa (ok. 2 – 2,5 godziny), na życzenie film może być dłuższy.

      Elastycznie dostosowuję się do potrzeb Pary Młodej w zakresie oczekiwanego czasu pracy w dniu wesela. Od Was zależy to, czy sobie życzycie filmowanie od przygotowań i błogosławieństwa, czy od samej uroczystości. Proponuję zacząć jednak nieco przed ślubem, żebyście mogli przywyknąć do obecności kamerzysty.

     Film rozpoczyna się wprowadzeniem, które prezentuje parę młodą, rodziców, świadków oraz miejsce, w którym będzie się odbywać ceremonia zaślubin oraz zabawa weselna. Później następuje pokaz Waszych zdjęć z dzieciństwa i okresu znajomości / narzeczeństwa.

    Kolejną częścią filmu jest klip z przygotowań, następnie błogosławieństwo, przejazd oraz wejście do kościoła. Ceremonia ślubna, po której następuje klip z życzeń i wejście na salę, toast, pierwszy taniec oraz zabawa weselna zakończona oczepinami. Niezwykle wartościowym elementem kończącym każdy film jest klip z podsumowaniem całego dnia. Jest to ujęcie wesela w pigułce, zmontowane w ciekawy i dynamiczny sposob z najważniejszych i najbardziej charakterystycznych momentów ślubu i wesela do jednego utworu muzycznego (zwykle wybieramy muzykę z pierwszego tańca Pary Młodej).

     Klika naszych przykładowych podsumowań można obejrzeć na podstronie FILMOWANIE. Możecie Państwo zdecydować jakie utwory muzyczne wykorzystamy do Waszego filmu. Po wykonaniu otrzymujecie 3 komplety płyt DVD z filmem (dla Was oraz rodziców). Zawierają interaktywne menu, kolorowy nadruk i okładkę.

     Płyty nie są w żaden sposób zabezpieczane więc można je swobodnie kopiować.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FOTOGRAFA I KAMERZYSTY

          Jako zgrany zespół pragniemy zaproponować Państwu bezproblemową współpracę na linii fotograf <> kamerzysta. Nie jesteśmy konkurencją, tylko swoim uzupełnieniem.

         Podpisując umowę na obsługę foto-video udzielamy rabatu cenowego. Zyskujecie nie tylko gratyfikację cenową, ale również upraszczają się Wasze poszukiwania i formalności związane z poszukiwaniem dwóch odrębnych firm do obsługi. Jest to po prostu dla Was wygodne.

         W dniu ślubu towarzyszymy Wam we wszystkich najważniejszych etapach uroczystości: przygotowaniach, błogosławieństwie, ceremonii zaślubin, życzeniach, pierwszym tańcu, podziękowaniach dla rodziców, zabawie weselnej (do oczepin włącznie).

          Po wykonaniu fotoreportażu otrzymują Państwo płytę DVD ze wszystkimi zdjęciami w pełnej rozdzielczości, tradycyjny album ze zdjęciami lub fotoksiążkę (za dopłatą) oraz prywatną galerię zdjęć w internecie.

        Doskonałym dopełnieniem reportażu fotograficznego jest film z wesela. Film zawiera wprowadzenie z opisem miejsc uroczystości, zabawy i imionami rodziców oraz świadków wraz z pokazem zdjęć z dzieciństwa. Inne części płyty stanowią: właściwy videoreportaż i podsumowanie (ok.3-4 minut klipu z muzyką).

       W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcam do kontaktu telefonicznego +48 608-463-650 lub mailowego kontakt@mkfoto.com.pl  Kontaktując się z nami uzyskujecie Państwo również informację odnośnie dostępności terminów. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą ofertą i wycenimy konkretne zlecenie.

    Końcowa cena zależy od terminu (dodatkowy rabat na wesela w tygodniu – poza sobotą, niższe ceny na terminy „nietypowe”, „pozasezonowe”). Dojazd do 100 km w cenie.

OFERTA – OBSŁUGA STUDNIÓWKI PRZEZ FOTOGRAFA

  Osobom poszukującym fotografa do obsługi studniówki możemy zaproponować obsługę 1 lub 2 fotografów w zależności od ilości uczniów i potrzeb. Zapewniamy kompleksową obsługę podczas całej uroczystości. Najczęściej swoją pracę rozpoczynając ok godzinę przed rozpoczęciem i kończymy ok 2 w nocy.

Aby obejrzeć nasze prace zapraszam do GALERII ZDJĘĆ STUDNIÓWKA

Poniżej szczegółowa oferta :

  • obsługę 1 lub 2 fotografów od rozpoczęcia do godziny 2:00 w nocy
  • zależnie od ilości uczestników od 300 do 800 zdjęć poddanych obróbce graficznej (z  powitania, poloneza, zabawy, itd.
  • zaaranżowana ścianka gdzie wykonujemy zdjęcie indywidualne uczniów z osobą towarzyszącą
  • zdjęcia klasowe oraz z osobami towarzyszącymi
  • płytę ze wszystkimi zdjęciami ze studniówki dla każdego ucznia
  • 2 zdjęcia wielkości 15x23cm (klasowe oraz indywidualne z osobą towarzyszącą) dla każdego ucznia
  • dedykowaną galerię zdjęć na stronie www
stat4u