FOTOGRAF

   Standardowa usługa obejmuje wykonanie zdjęć w formie reportażu fotograficznego. Oznacza to, że nie ingerujemy w przebieg uroczystości, nie reżyserujemy, ani nie ustawiamy Was. Nasza praca polega na tym, aby w sposób jak najbardziej naturalny uwiecznić całą uroczystość wraz z towarzyszącymi jej emocjami.

    Standardowo swoją pracę rozpoczynamy od przygotowań, później uwieczniamy błogosławieństwo, ceremonię zaślubin oraz zabawę weselną z oczepinami włącznie.

     Podczas wesela wykonujemy zdjęcie grupowe oraz zdjęcia indywidualne z rodziną.

     Sesję plenerową możemy wykonać w dniu ślubu (na życzenie pary) lub w innym dogodnym terminie.

     Jeżeli zdjęcia plenerowe chcecie wykonać w dniu ślubu, to czas trwania takiej sesji zajmuje ok. 1 – 1,5 godziny.

    Sesja plenerowa w inny terminie daje możliwość wyboru bardziej zróżnicowanych lokalizacji. Czas trwania takiej sesji jest dłuższy i trwa od 2 do 4 godzin.

     Po weselu i sesji plenerowej przystępujemy do wybierania zdjęć oraz ich obróbki. Po tym etapie wysyłamy link do prywatnej galerii z Waszymi zdjęciami.

     Otrzymujecie ok. 500 obrobionych zdjęć w galerii internetowej, spośród których wybieracie te, które mają się znaleźć w albumie lub fotoalbumie. Po wykonaniu powyższych umawiamy się na przekazanie całości.

    Finalnie otrzymujecie od nas w zależności od wybranego wariantu tradycyjny album z 60-cioma zdjęciami lub fotoksiążkę 30×30 cm 30 stron (za dopłatą); płytę ze wszystkimi obrobionymi zdjęciami w pełnej rozdzielczości oraz prywatną galerię zdjęć w internecie (na 1 rok).

  Istnieje możliwość wykonania dodatkowych albumów, fotoalbumów i odbitek dla rodziców oraz gości.

  Pewnym urozmaiceniem na weselu może być fotobudka – zlecenie wyceniane indywidualnie lub specjalnie przygotowane podziękowania dla rodziców (tak jak w przypadku usługi kamerzysty).

    Sesja narzeczeńska dla par, które podpisują z nami umowę w specjalnej cenie.

KAMERZYSTA

     W zależności od oczekiwań nowożeńców i przebiegu wydarzeń, może powstać albo dynamiczny wideoreportaż (ok. 1 godziny filmu), albo wersja dłuższa, bardziej standardowa (ok. 2 – 2,5 godziny), na życzenie film może być dłuższy.

   Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb Pary Młodej w zakresie oczekiwanego czasu pracy w dniu wesela. Od Was zależy to, czy sobie życzycie filmowanie od przygotowań i błogosławieństwa, czy od samej uroczystości. Proponujemy zacząć jednak nieco przed ślubem, żebyście mogli przywyknąć do obecności kamerzysty.

    Film rozpoczyna się wprowadzeniem, które prezentuje parę młodą, rodziców, świadków oraz miejsce, w którym będzie się odbywać ceremonia zaślubin oraz zabawa weselna. Później następuje pokaz Waszych zdjęć z dzieciństwa i okresu znajomości / narzeczeństwa.

  Kolejną częścią filmu jest klip z przygotowań, następnie błogosławieństwo, przejazd oraz wejście do kościoła. Ceremonia ślubna, po której następuje klip z życzeń i wejście na salę, toast, pierwszy taniec oraz zabawa weselna zakończona oczepinami.

    Niezwykle wartościowym elementem kończącym każdy film jest klip z podsumowaniem całego dnia. Jest to ujęcie wesela w pigułce, zmontowane w ciekawy i dynamiczny sposób. Powstaje z najważniejszych i najbardziej charakterystycznych momentów ślubu oraz wesela. Klip jest montowany do jednego utworu muzycznego (zwykle wybieramy muzykę z pierwszego tańca Pary Młodej).

     Klika naszych przykładowych podsumowań można obejrzeć na podstronie FILMOWANIE. Możecie Państwo zdecydować jakie utwory muzyczne wykorzystamy do Waszego filmu.

    Finalnie otrzymujecie pendrive w jakości hd z filmem (wstęp + film + podsumowanie), na życzenie płytę DVD. Płyta DVD zawiera interaktywne menu, kolorowy nadruk i okładkę.

  Nośniki nie są w żaden sposób zabezpieczane i można je swobodnie kopiować.

   Na życzenie pary młodej możemy przygotować podziękowania dla rodziców w formie filmowej, dostępne warianty możecie zobaczyć tutaj->PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW – PROPONOWANE WARIANTY FILMOWE

 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FOTOGRAFA I KAMERZYSTY

          Jesteśmy zgranym zespołem i chcemy zaproponować Państwu bezproblemową współpracę na linii fotograf <-> kamerzysta. Nie jesteśmy konkurencją, tylko swoim uzupełnieniem.

         Podpisując umowę na pełny foto-video reportaż z wesela, zyskujecie promocję cenową. Jest to dla Was wygodne, bo podpisując jedną umowę zyskujecie i fotografa i kamerzystę. Oszczędza to tak potrzebny na organizację przyjęcia czas.

         Po wykonaniu fotoreportażu otrzymują Państwo płytę DVD ze wszystkimi zdjęciami w pełnej rozdzielczości (ok. 500 obrobionych zdjęć), tradycyjny album z 60-cioma zdjęciami lub za dopłatą fotoksiążkę (fotoalbum) oraz prywatną galerię zdjęć w internecie (online). Decydujecie o terminie pleneru ślubnego, na życzenie wykonujemy zdjęcie grupowe gości i zdjęcia indywidualne pary z gośćmi.

        Doskonałym dopełnieniem reportażu fotograficznego jest film z wesela. Otrzymuję Państwo pendrive’a w wersji hd, na życzenie płytę DVD. Film zawiera wprowadzenie z opisem miejsc uroczystości, zabawy oraz imionami rodziców oraz świadków. Wstęp zawiera standardowo pokaz Waszych zdjęć z dzieciństwa i okresu narzeczeństwa. Na nośniku znajduje się też właściwy videoreportażpodsumowanie (ok.3-4 minut klipu z muzyką).

         Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy w swojej ofercie nowości – ujęcia z drona wykorzystywane w filmie (jeżeli pogoda pozwala na wykonanie ujęć, uwzględniony w cenie) oraz fotobudkę na wesele (za dopłatą).

     W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcam do kontaktu telefonicznego +48 608-463-650 lub mailowego kontakt@mkfoto.com.pl  Chętnie odpowiemy na Wasze pytania, sprawdzimy dostępność terminu i wycenimy konkretne zlecenie.

    Końcowa cena zależy od terminu (dodatkowy rabat na wesela w tygodniu – poza sobotą, niższe ceny na terminy „nietypowe”, „pozasezonowe”). Dojazd do 100 km jest uwzględniony w cenie.

 

OFERTA – OBSŁUGA STUDNIÓWKI PRZEZ FOTOGRAFA

  Osobom poszukującym fotografa do obsługi studniówki możemy zaproponować obsługę jednego lub dwóch fotografów w zależności od ilości uczniów i potrzeb. Zapewniamy kompleksową obsługę podczas całej uroczystości. Najczęściej swoją pracę rozpoczynając ok. 1 godzinę przed rozpoczęciem imprezy i kończymy ok. 2 w nocy.

     Zależnie od ilości uczestników otrzymują Państwo od 300 do 800 zdjęć poddanych obróbce graficznej (fotoreportaż z  powitania, poloneza, zabawy, zdjęcia indywidualne uczniów z osobą towarzyszącą przy zaaranżowanej ściance, zdjęcia klasowe).

       Fotografie są zamieszczane w dedykowanej galerii zdjęć na stronie www (online) i na płycie (w pełnych rozdzielczościach, umożliwiających swobodne powielanie). Oprócz tego każdy uczeń otrzymuje wywołane 2 zdjęcia wielkości 15x23cm (klasowe oraz indywidualne z osobą towarzyszącą).

      W swojej ofercie mamy dostępne również zdjęcia z fotobudki.

Aby obejrzeć nasze prace zapraszam do GALERII ZDJĘĆ STUDNIÓWKA

 

OFERTA – OBSŁUGA STUDNIÓWKI PRZEZ KAMERZYSTĘ

Istnieje możliwość obsługi filmowej studniówki przez naszą firmę (szczegóły do indywidualnego ustalenia), jednocześnie w przypadku dużych studniówek nie łączymy usługi foto z usługą video.

stat4u