KAMERZYSTA NA WESELE BIELSKO BIAŁA

 

         Przygotowując materiał ze ślubu lub innej uroczystości okolicznościowej staramy się oddać całą atmosferę dnia. Zamykamy w materiale filmowym wszystkie niepowtarzalne wydarzenia.

        Dokładamy wszelkich starań, żeby osiągnąć satysfakcjonujący odbiorcę efekt, dzięki odpowiednio dobranej muzyce wykorzystanej w dostarczonym filmie oraz staranny sposób montażu materiału (bez dłużyzn, zawierający zgrabny i nie przekłamany przekaz).

         Otrzymany przez Was film jest bardzo bogaty w skróty – klipy (np. klip z przygotowań, życzeń, przejazdy, ewentualny plener), zawsze dostarczone nośniki zawierają teledysk z podsumowanie całego wesela do jednego wybranego utworu muzycznego. Płyty zawierają indywidualny nadruk i okładkę, interaktywne menu.

       W zależności od oczekiwań nowożeńców i intensywności przebiegu wydarzeń, może powstać albo dynamiczny film (ok. 1 godziny długości), albo wersja dłuższa, standardowa (ok. 2 godziny z gotowym filmem).

        Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb pary młodej w zakresie oczekiwanego czasu pracy w dniu wesela. Nie ma znaczenia, czy zaczynamy od przygotowań, czy ceremonii w kościele. Natomiast większość par poprzestaje na udokumentowaniu ślubu i wesela do oczepin.

        Zarówno jeżeli chodzi o podpisanie umowy, jak i realizację samego zlecenia i dostarczenie gotowego materiału, dojeżdżamy do 100 km do klienta bez dopłaty.

Podsumowanie wesela Gosi i Marcina

Ślub: Kaplica p.w. Najświętszej Marii Panny Nieustającej Pomocy na Skałce w Żabnicy, sala weselna i przygotowania pana młodego: Hotel Zacisze, oprawa muzyczna: Polsko-Bułgarski Zespół Sokoły, makijaż: Enjoyment.

Podsumowanie wesela Darii i Jacka

Ślub: Kościół pw. Św. Anny w Pruchnej, sala weselna: Mir-Max Pielgrzymowice, oprawa muzyczna: DJ Adam

Podsumowanie wesela Justyny i Patryka

Ślub: Urząd Stanu Cywilnego w Wiśle, sala weselna: OSP Wisła Centrum, DJ Sławomir Sikora, przygotowania pana młodego: U Gazdy Wisła.

Podsumowanie wesela Magdaleny i Mateusza

Ślub: Kościół Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Suchej Beskidzkiej, sala weselna: Kompleks weselny Tequila Event Kuków k/ Suchej Beskidzkiej, oprawa muzyczna: Młyn Ubogich.

Podsumowanie wesela Wiolety i Ahmada

Ślub: Kościół pw. Św. Małgorzaty w Dębowcu, sala weselna: Restauracja Hotelowa & Hotel Pass Zebrzydowice, oprawa muzyczna: Dj Adris.

Podsumowanie wesela Eweliny i Tomasza

Ślub: Sanktuarium Matki Bożej Szczyrkowskiej na Górce, wesele odbyło się w Hotel Alpin w Szczyrku, oprawa muzyczna: Brothers Event Group.

Podsumowanie wesela Patrycji i Piotrka

Ślub w Parafia Ewangelicko-Augsburska w Skoczowie,  wesele w sali Romeo i Julia w Szczyrk,  prowadzenie imprezy – DJ Bartii , makijaż: Króliczeknails Skoczów Sylwia Króliczek

Podsumowanie wesela Martyny i Filipa

Ślub w Kościele pw. NMP w Mesznej, wesele odbyło się w Dom Weselnym Romantyczna w Bielsku Białej, oprawa muzyczna i oświetlenie zespół Czemu Nie.

Klip z podsumowaniem wesela Kingi i Tomasza

Ślub w Kościele pw. Św. Jakuba Apostoła w Simoradzu,  wesele odbyło się w Dom Przyjęć Ellis w Zabłocie, na weselu zagrał Zespół Muzyczny Power z Cieszyna.

Podsumowanie wesela Dagmary i Roberta

Ślub w Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętrzej Maryi Panny w Bestwinie, wesele odbyło się w OSP Janowice, oprawa muzyczna i oświetlenie Zespół Żar.

Klip z podsumowaniem wesela Natalii i Adriana

Ślub w Kościół pw. Św. Stanisława w Suszcu,  wesele odbyło się w Dom Przyjęć Paradise w Żorach, na weselu zagrał zespół Okey.

Podsumowanie wesela Marzeny i Arka

Ślub w Kościół pw. Św. Wawrzyńca Diakona w Bielowicku, wesele Dom Przyjęć Mewa Harbutowice k/ Skoczowa, oprawa muzyczna, dodatkowe oświetlenie, dym: DJ Janusz i DJ Damian.

Podziękowanie dla rodziców

Obok można zobaczyć przykładowy klip z podziękowaniem dla rodziców.

Podsumowanie wesela Sebastiana i Natalii

Ślub w Kościele Ewangelicko-Augsburskim w Drogomyślu, wesele w OSP Pruchna, oprawa muzyczna i oświetlenie DJ Willy.

Podsumowanie wesela Martyny i Pawła

Ślub w Kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pielgrzymowicach,  wesele w Restauracji Astoria w Mszanie Dolnej,  prowadzenie imprezy – wodzirej Michał Janoszek i dj Bednar.

Podsumowanie wesela Ani i Heńka

Ślub: Kościół Miłosierdzia Bożego w Żorach, lokal weselny: Dom Przyjęć Paradise Żory, oprawa muzyczna i oświetlenie: Zespół Impuls z Rybnika

Podsumowanie wesela Moniki i Łukasza

Ślub w Kościele pw. Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza Kozach. Wesele odbyło się w Domu Kultury w Kozach niedaleko Bielska Białej.  Imprezę weselną poprowadził Zespół „Czemu Nie”.

Podsumowanie wesela Martyn i Przemka

Ślub odbył się w kościele Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Na wesele zorganizowanym w Hotelu Zimnik w Lipowej.

Podsumowanie wesela Kasi i Piotra

Ślub – Kościół pw. NMP Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej Zaborze; wesele – Dom Przyjęć Ellis Zabłocie, oprawa muzyczna i oświetlenie – Zespół Kontrast z Bier.

Podsumowanie wesela Moniki i Jakuba

Ślub: Kościół Św.Marii Magdaleny w Cieszynie, wesele: OSP Pruchna,  oprawa muzyczna Zespół Amadorro z Nowego Sącza oraz Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej – tradycyjne cieszyńskie oczepiny, dekoracje Decoflorum Cieszyn.

Klip podsumowania wesela Danusi i Seweryna

Ślub odbył się w Kościele Św. Michała Archanioła w Goleszowie, wesele zorganizowano w Restauracji Pod Tułem w Goleszowie,  oprawa muzyczna oraz oświetlenie Zespół Rybka Dance, makijaż ślubny P. Bernadeta Weber.

Klip podsumowania wesela Moniki i  Łukasza

Ślub odbył się w Kościele pw. Chrystusa Króla, natomiast wesele zorganizowano w Restauracji Smakosz w Chybiu, oprawa muzyczna i oświetlenie DJ Stanisław Krzempek.

Standardowy wstęp do filmu ze ślubu oraz wesela

poprzedza pokaz zdjęć z dzieciństwa pary młodej w naszych realizacjach.

Podziękowania dla rodziców

w formie pokazu zdjęć z dzieciństwa, można również zamienić na podziękowania w formie klipu filmowego.

Wstęp do filmu z wesela w formie retro

Powyżej również propozycja innego wstępu realizowanego przez naszą firmę.

Przykładowy klip z tańców

Oprawa muzyczna – Zespół Impuls z Rybnika; lokal weselny – Dom Przyjęć Paradise Żory; Makijaż: Micare Agnieszka Mikina Świerklany.

Wideorelacja z targów ślubnych

Targi ślubne Rezydencja Dolce Vita Ustroń Lipowiec 2015 r.

stat4u