KAMERZYSTA NA WESELE BIELSKO BIAŁA

 

         Przygotowując materiał ze ślubu lub innej uroczystości okolicznościowej staramy się oddać całą atmosferę dnia. Zamykamy w materiale filmowym wszystkie niepowtarzalne wydarzenia.

        Dokładamy wszelkich starań, żeby osiągnąć satysfakcjonujący odbiorcę efekt, dzięki odpowiednio dobranej muzyce wykorzystanej w dostarczonym filmie oraz staranny sposób montażu materiału (bez dłużyzn, zawierający zgrabny i nie przekłamany przekaz).

         Otrzymany przez Was film jest bardzo bogaty w skróty – klipy (np. klip z przygotowań, życzeń, przejazdy, ewentualny plener), zawsze dostarczone nośniki zawierają teledysk z podsumowanie całego wesela do jednego wybranego utworu muzycznego. Płyty zawierają indywidualny nadruk i okładkę, interaktywne menu.

       W zależności od oczekiwań nowożeńców i intensywności przebiegu wydarzeń, może powstać albo dynamiczny film (ok. 1 godziny długości), albo wersja dłuższa, standardowa (ok. 2 godziny z gotowym filmem).

        Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb pary młodej w zakresie oczekiwanego czasu pracy w dniu wesela. Nie ma znaczenia, czy zaczynamy od przygotowań, czy ceremonii w kościele. Natomiast większość par poprzestaje na udokumentowaniu ślubu i wesela do oczepin.

        Zarówno jeżeli chodzi o podpisanie umowy, jak i realizację samego zlecenia i dostarczenie gotowego materiału, dojeżdżamy do 100 km do klienta bez dopłaty.


Podsumowanie wesela Sebastiana i Natalii

Ślub w Kościele Ewangelicko-Augsburskim w Drogomyślu, wesele w OSP Pruchna, oprawa muzyczna i oświetlenie DJ Willy.


Podsumowanie wesela Martyny i Pawła

Ślub w Kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pielgrzymowicach,  wesele w Restauracji Astoria w Mszanie Dolnej,  prowadzenie imprezy – wodzirej Michał Janoszek i dj Bednar.


Podsumowanie wesela Ani i Heńka

Ślub: Kościół Miłosierdzia Bożego w Żorach, lokal weselny: Dom Przyjęć Paradise Żory, oprawa muzyczna i oświetlenie: Zespół Impuls z Rybnika


Podsumowanie wesela Moniki i Łukasza

Ślub w Kościele pw. Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza Kozach. Wesele odbyło się w Domu Kultury w Kozach niedaleko Bielska Białej.  Imprezę weselną poprowadził Zespół „Czemu Nie”.

Podsumowanie wesela Martyn i Przemka

Ślub odbył się w kościele Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Na wesele zorganizowanym w Hotelu Zimnik w Lipowej.


Podsumowanie wesela Kasi i Piotra

Ślub – Kościół pw. NMP Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej Zaborze; wesele – Dom Przyjęć Ellis Zabłocie, oprawa muzyczna i oświetlenie – Zespół Kontrast z Bier.

Podsumowanie wesela Moniki i Jakuba

Ślub: Kościół Św.Marii Magdaleny w Cieszynie, wesele: OSP Pruchna,  oprawa muzyczna Zespół Amadorro z Nowego Sącza oraz Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej – tradycyjne cieszyńskie oczepiny, dekoracje Decoflorum Cieszyn.


Klip podsumowania wesela Danusi i Seweryna

Ślub odbył się w Kościele Św. Michała Archanioła w Goleszowie, wesele zorganizowano w Restauracji Pod Tułem w Goleszowie,  oprawa muzyczna oraz oświetlenie Zespół Rybka Dance, makijaż ślubny P. Bernadeta Weber.


Klip podsumowania wesela Moniki i  Łukasza

Ślub odbył się w Kościele pw. Chrystusa Króla, natomiast wesele zorganizowano w Restauracji Smakosz w Chybiu, oprawa muzyczna i oświetlenie DJ Stanisław Krzempek.


Standardowy wstęp do filmu ze ślubu oraz wesela

poprzedza pokaz zdjęć z dzieciństwa pary młodej w naszych realizacjach.


Podziękowania dla rodziców

w formie pokazu zdjęć z dzieciństwa, można również zamienić na podziękowania w formie klipu filmowego.


Wstęp do filmu z wesela w formie retro

Powyżej również propozycja innego wstępu realizowanego przez naszą firmę.


Przykładowy klip z tańców

Oprawa muzyczna – Zespół Impuls z Rybnika; lokal weselny – Dom Przyjęć Paradise Żory; Makijaż: Micare Agnieszka Mikina Świerklany.


Wideorelacja z targów ślubnych

Targi ślubne Rezydencja Dolce Vita Ustroń Lipowiec 2015 r.


stat4u