Studniówka 2017 Dworek Eureka Czechowice-Dziedzice Zespół Szkół Elektrycznych Elektronicznych i Mechanicznych im. Jędrzeja Śniadeckiego w Bielsku-Białej

Studniówka 2017 Dworek Eureka Czechowice-Dziedzice Zespół Szkół Elektrycznych Elektronicznych i Mechanicznych im. Jędrzeja Śniadeckiego w Bielsku-Białej

Kilka zdjęć ze studniówki w Dworku Eureka w Czechowicach Dziedzicach Zespołu Szkół Elektrycznych, Elektronicznych i Mechanicznych im. Jędrzeja Śniadeckiego w Bielsku-Białej

czytaj dalej
Fotograf ślubny

Fotograf ślubny

Fotograf ślubny         Pragniemy zapewnić Państwu najwyższej jakości usługę, polegającą na stworzenia reportażu ślubnego, który uwieczni kompleksowo i wszechstronnie najważniejsze momenty całego dnia.         Do efektu końcowego możecie wracać wielokrotnie, ponieważ...

czytaj dalej

Kamerzysta na wesele

Kamerzysta na wesele Nasze firma zajmuje się profesjonalnym filmowaniem ślubów i innych imprez okolicznościowych. Pragniemy Państwu zaproponować kamerzystę na wesele. Nasze realizacje to dynamicznie zmontowane filmy w formie reportażu weselnego. Poprzez odpowiednim...

czytaj dalej

Fotograf i Kamerzysta Czechowice Dziedzice Fotografia ślubna, filmowanie wesel, studniówek

Tel : +48 608-463-650

E-mail : kontakt@mkfoto.com.pl

FOTOGRAF I KAMERZYSTA CZECHOWICE DZIEDZICE

Nasze inne realizacje z Czechowic-Dziedzic zobaczyć można tutaj:

  1. Fotografia ślubna Czechowice-Dziedzice Plener w Ogrodach Kapiasa
  2. Kilka fotografii z ostatniego ślubu w Czechowicach-Dziedzicach

 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA CZECHOWICE DZIEDZICE

    Czechowice – Dziedzice to miasto, któremu nadano prawa miejskie w 1951 roku. Najstarszym kościołem w tym mieście jest późnobarokowy Kościół pw. Św. Katarzyny (budowany w latach 1722–1729).

  Atrakcją architektoniczną Czechowic – Dziedzic jest rokokowy Pałac Kotulińskich, budowany od 1729 roku przez Franza Carla Kotulińskiego. Po wielu latach dewastacji pałac został kupiony przez firmę Polplast, gruntownie odrestaurowany i przekształcony na czterogwiazdkowy hotel.

    Obok pałacu zlokalizowany jest spory park krajobrazowy (ok. 1 ha). W parku podziwiać można przykładowo alejkę bukową. Zespół Pałacowo – Parkowy doskonale nadaje się na zdjęcia plenerowe z Waszego wesela. Zadbany park daje wiele możliwości aranżacji fotograficznej.

   Organizując ślub w Czechowicach – Dziedzicach można brać pod uwagę bliskość miasta Bielsko – Biała oraz Goczałkowic. Podczas pleneru fotograficznego część zdjęć można wykonać właśnie w tych miejscach. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą fotografii ślubnej, zachęcamy do kontaktu.

FILMOWANIE WESEL CZECHOWICE

   Pierwsze wzmianki o dwóch wsiach Czechowice i Dziedzice sięgają XV wieku (1430 rok).  Obecnie Czechowice – Dziedzice są ważnym węzłem komunikacyjnym, jak również ośrodkiem przemysłowym.

     Na ich terenie zlokalizowana jest kopalnia węgla kamiennego (KWK Silesia), walcownia metali, fabryka zapałek i rafineria. Rozwinął się także przemysł elektrotechniczny.

   Oprócz Kościoła p.w. Św. Katarzyny, w mieście jest również Kościół pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych (1882-1885 r.), Kościół pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski (1939 r.) oraz jezuicki ośrodek duszpasterski „Klasztor”.

   Ciekawymi miejscami miasta są rezerwaty Rotuz i Dolina Górnej Wisły. Bardzo atrakcyjnym miejscem potrzebnym do nakręcenia materiału video potrzebnego do przygotowania teledysku z Waszego wesela, jest park krajobrazowy zlokalizowany obok Pałacu Kotulińskich w Czechowicach – Dziedzicach.T utaj plenerowi ślubnemu można nadać odpowiednią, atrakcyjną oprawę.

    Z największą przyjemnością nasz kamerzysta będzie towarzyszył Państwu w dniu ślubu i wesela – przykładowe teledyski podsumowań można obejrzeć w zakładce FILMOWANIE.

stat4u