W przypadku naszej firmy pod hasłem fotograf i kamerzysta kryją się dwie osoby, a wiec dwa różne spojrzenia i dwie perspektywy. Dzięki filmowi i zdjęciom w ofercie jesteśmy w stanie zaproponować Państwu bardzo wszechstronną pamiątkę z Państwa uroczystości. Zależnie od potrzeb, jesteśmy w stanie zapewnić obsługę fotografa i kamerzysty, dwóch fotografów lub dwóch kamerzystów.

         Poniżej znajdziecie kilka słów o każdym z nas – poznajmy się lepiej…

MARCIN

MARCIN

Fotograf - kamerzysta

    Nazywam się Marcin i jestem trzydziestolatkiem. Urodziłem się trzynastego w piątek, ale nie należę do osób przesądnych.

    Swoją przygodę z fotografią rozpocząłem w wieku kilkunastu lat z aparatem ZENIT, obiektywem 50tką Helion’a oraz filmem Fuji Superia 200. Z perspektywy czasu muszę przyznać, że był to bardzo dobry początek. Użycie kliszy wymagało ode mnie zastanowienia się przed każdym wciśnięciem spustu migawki, a obiektyw stałoogniskowy uczył myślenia podczas kadrowania. Fotografia była i jest moją pasją, a z czasem robienie zdjęć przerodziło się w coś więcej.

      Zainteresowanie filmem pojawiło się przy okazji pracy z aparatem. Połączenie ruchomego obrazu z muzyką dawało nowe nieznane mi wcześniej możliwości, a z czasem wciągnęło na tyle, że stało się dziedziną równie pasjonującą jak fotografia.

     Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Większość swojego dotychczasowego życia spędziłem w Skoczowie, choć moja edukacja odbywała się wszędzie tylko nie tam. Uczęszczałem do wspaniałego liceum im. M. Kopernika w Cieszynie, a potem studiowałem w Bielsku, Poznaniu i Gliwicach. Mam dość różnorodne zainteresowania. Słucham muzyki filmowej oraz tego, co nadaje najlepsze radio pod słońcem – TRÓJKA . Uwielbiam wycieczki w góry, dobre kino, jazdę samochodem, spływy kajakowe i gotowanie.

     Zapraszam do oglądania efektów mojej pracy. Jestem otwarty na Państwa pytania, w razie wątpliwości proszę o telefon lub maila, z chęcią odpowiem. Ukończyłem kurs i posiadam zezwolenie wydane przez Kurię, pozwalające na fotografowanie i filmowanie podczas uroczystości liturgicznych (śluby, chrzty, komunie, itp.).

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali.” (Don Mc Cullin)

AGNIESZKA

AGNIESZKA

Fotograf - kamerzysta

     Agnieszka – drugą część tandemu foto-video 😉 Najczęściej zobaczycie mnie za kamerą filmową, gdzie mam możliwość utrwalenia Waszych emocji i wzruszeń. Poza tym zajmuję się montażem nagranego materiału. Chętnie uczestniczę w plenerach zdjęć ślubnych realizowanych w innym dniu niż wesele (w dniu ślubu z reguły filmuję).

    Marcin zaraził mnie swoją pasją. Jest cierpliwym nauczycielem – spędziliśmy wiele godzin na spontanicznie zorganizowanych plenerach. Wielokrotnie uczestniczyłam w weselach w charakterze drugiego fotografa. Teraz nie wyobrażam sobie codziennej egzystencji bez fotografii – mam to szczęście, że zainteresowania od kilku lat są jednocześnie moją pracą zawodową. Pracuję razem z mężem, ale również realizuję niezależne projekty.

    Dużą wiedzę przyniosło mi uczestnictwo w warsztatach prowadzonych przez Wojtka Wandzla, zorganizowanych w skoczowskim Integratorze. Warsztaty były dla mnie bardzo rozwijające i skutkowały wprowadzeniem nowych pomysłów.

    Pasjonują mnie góry i wszystko to, co związane jest z górami (turystyka piesza, wspinanie i taternictwo jaskiniowe). Lubię dobre filmy, czytanie, cytaty, gotowanie i spędzanie czasu z moimi najbliższymi – kochanym mężem i małym synkiem.

     Poniżej kilka sentencji, które są mi bliskie i w pewien sposób przybliżają moją osobę.

„Chciałem zmienić świat. Doszedłem jednak do wniosku, że mogę jedynie zmienić samego siebie.” (Aldous Huxley)

„Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą.” (Alighieri Dante)

„Wszelkie niezadowolenie z tego, co nam brak, płynie z braku wdzięczności za to, co posiadamy.” (Daniel Defoe)

stat4u