Kamerzysta fotograf filmowanie slub USC wesele OSP Wisla Centrum podsumowanie wesela

Kamerzysta fotograf filmowanie ślub USC wesele OSP Wisła Centrum
Podsumowanie wesela

Zapraszam do obejrzenia klipu podsumowania wesela Justyny i Patryka. Para zawarła swój związek małżeński w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wiśle, natomiast wesele odbyło się na sali weselnej OSP Wisła Centrum.

czytaj dalej
Fotograf ślubny

Fotograf ślubny

Fotograf ślubny         Pragniemy zapewnić Państwu najwyższej jakości usługę, polegającą na stworzenia reportażu ślubnego, który uwieczni kompleksowo i wszechstronnie najważniejsze momenty całego dnia.         Do efektu końcowego możecie wracać wielokrotnie, ponieważ...

czytaj dalej

Kamerzysta na wesele

Kamerzysta na wesele Nasze firma zajmuje się profesjonalnym filmowaniem ślubów i innych imprez okolicznościowych. Pragniemy Państwu zaproponować kamerzystę na wesele. Nasze realizacje to dynamicznie zmontowane filmy w formie reportażu weselnego. Poprzez odpowiednim...

czytaj dalej

Kamerzysta na wesele Bielsko Biała

Kamerzysta na wesele Bielsko Biała Klip podsumowania wesela Anety i Thomasa. Ślub: Kościół Znalezienia Krzyża Świętego w Wiśle Wesele: Karolowy Dwór Kamerzysta na wesele Bielsko Biała...

czytaj dalej

Fotograf i Kamerzysta Wisła Fotografia ślubna, filmowanie wesel, studniówek

Tel : +48 608-463-650

E-mail : kontakt@mkfoto.com.pl

FOTOGRAF I KAMERZYSTA WISŁA

FOTOGRAFIA ŚLUBNA WISŁA

   Miasto Wisła jest cudownym miejscem na organizację Państwa ślubu i wesela. Młoda para ma tutaj do wyboru kilka ciekawych miejsc na organizację swojego przyjęcia weselnego. Jednym z najładniejszych i najbardziej popularnych lokali jest m.in. Karolowy Dwór.

   Już sama obecność w miejscowości Wisła zapewnia specyficzny klimat do powstania niezwykłych zdjęć podczas sesji plenerowej. Fotografia ślubna może wykorzystać tutaj niezwykły górski krajobraz i mnogość malownicznych zakątków, ale nie tylko – wszystko zależy od upodobań nowożeńców.

  Jedną z atrakcji Wisły jest Muzeum Beskidzkie im. A.Podżorskiego zlokalizowane w zabytkowym budynku karczmy z 1794 r. Na uwagę zasługuje wystawa etnograficzna ze zrekonstruowaną góralską chatą, góralski strój i wiele innych folklorystycznych pamiątek.

   Obok zlokalizowany jest amfiteatr, otoczony parkiem Kopczyńskiego. Co roku odbywa się tutaj Tydzień Kultury Beskidzkiej. Pierwsza taka impreza odbyła się w 1963 r.

FILMOWANIE WESEL

   Doskonałym miejscem na zawarcie związku małżeńskiego jest miasto Wisła. Nasz kamerzysta może uwiecznić Państwa najszczęśliwsze chwile podczas ślubu, czy przyjęcia weselnego.

   Jeżeli są Państwo zainteresowani, można sfilmować również sesję plenerową, z której to sesji powstaje pamiątkowy videoklip. Miasto jest miastem pełnym możliwości, zachwyca piękną górską okolicą.

   Atrakcją architektoniczną Wisły jest przykładowo klasycystyczny Kościół Ewangelicki z lat 1833-1838.

   Wisła stanowi bazę wypadową dla licznych wariantów górskich wycieczek (np. na Trzy Kopce 810 m n.p.m., Soszów 886 m n.p.m., Stożek Wielki 978 m n.p.m., Baranią Górę 1220 m n.p.m.). To tutaj znajduje swoje źródło nasza największa polska rzeka.

stat4u