Fotograf ślubny

Fotograf ślubny

Fotograf ślubny         Pragniemy zapewnić Państwu najwyższej jakości usługę, polegającą na stworzenia reportażu ślubnego, który uwieczni kompleksowo i wszechstronnie najważniejsze momenty całego dnia.         Do efektu końcowego możecie wracać wielokrotnie, ponieważ...

czytaj dalej

Kamerzysta na wesele

Kamerzysta na wesele Nasze firma zajmuje się profesjonalnym filmowaniem ślubów i innych imprez okolicznościowych. Pragniemy Państwu zaproponować kamerzystę na wesele. Nasze realizacje to dynamicznie zmontowane filmy w formie reportażu weselnego. Poprzez odpowiednim...

czytaj dalej

Kamerzysta Węgierska Górka Koniaków wesele Karczma Ochodzita

Kamerzysta Węgierska Górka Koniaków wesele Karczma Ochodzita Klip wideo ze ślubu i wesela Katarzyny i Grzegorza. Ślub: Parafia św. Maksymiliana Kolbego w Ciścu (niedaleko Węgierskiej Górki).  Wesele: Karczma Ochodzita w Koniakowie. Oprawę muzyczną zapewnił...

czytaj dalej

Fotograf i Kamerzysta Węgierska Górka

Fotografia ślubna, filmowanie wesel, studniówek

Tel : +48 608-463-650

E-mail : kontakt@mkfoto.com.pl

FOTOGRAF I KAMERZYSTA WĘGIERSKA GÓRKA

FOTOGRAFIA ŚLUBNA WĘGIERSKA GÓRKA FILMOWANIE WESEL

   Gmina Węgierska Górka usytuowana jest na klimatycznych terenach Beskidu Żywieckiego. Organizując wesele tutaj,  można zorganizować uroczystość w iście góralskiej atmosferze.

   Teren jest usiany gęstą siecią szlaków turystycznych, pozwalających na dojście do atrakcyjnych zdjęciowo  zakątków górskich. Daje to pewność wykonania ładnego pleneru ślubnego (zarówno fotograficznego, jak i filmowego).

   Rysianka, Hala Boracza i Lipowska, to miejsca piękne krajobrazowo, bardzo bliskie mojemu sercu. Piękne są nie  tylko na wiosnę, ale również jesienią. Klimatycznie jest również zimą.

   Na zboczu przeciwległym do Fortu „Wędrowiec”  rozciągają się piękne łąki i lasy, do których łatwo można dojechać od głównej drogi na wysokości wspomnianego  charakterystycznego muzeum.

   Oprócz pięknych górskich krajobrazów podczas sesji fotograficznej możemy wykorzystać biegnącą przez  miejscowość rzekę Sołę, która jest nieuregulowana i szczególnie interesująco wygląda powyżej wiszącego mostu w centrum miejscowości.  Po przejściu obwieszonego kłódkami zakochanych mostu, trafia się na długą spacerową Promenadę, którą można  wykorzystać podczas sesji pary. Droga ta prowadzi do podestu widokowego.

   W okolicy łatwo znaleźć dobrą kapelę góralską, która może uświetnić imprezę weselną. Na Żywiecczyźnie  najczęściej do obsługi muzycznej zatrudnia się kilkuosobowe zespoły grające w pełni „na żywo”. Podziwiam wielką klasę licznych na tym terenie orkiestr. Zainteresowanym osobom mogę podpowiedzieć co nieco w sprawie wyboru dobrego zespołu na wesele (mam rozeznanie jak wiele z nich sprawuje się na weselu).

   Również jeżeli chodzi o salę weselną, jest odpowiednia baza w centrum i okolicach miejscowości.  Dzięki oddaniu do użytku w zeszłym roku nowego odcinka obwodnicy, szybko dojechać można tutaj z okolic  Bielska-Białej i Żywca.

   Umożliwia to również zorganizowanie urozmaiconego pleneru ślubnego w kilku miejscach. Można połączyć np. fotografowanie w  górach i nad rzeką ze zdjęciami miejskimi w bielskiej starówce (odległość 30 km) lub terenami parkowymi w Żywcu (13  km). Blisko jest również do malowniczej Milówki (6 km), jak i Sopotni Wielkiej (19 km) z ładnym wodospadem.

stat4u