Fotograf ślubny

Fotograf ślubny

Fotograf ślubny         Pragniemy zapewnić Państwu najwyższej jakości usługę, polegającą na stworzenia reportażu ślubnego, który uwieczni kompleksowo i wszechstronnie najważniejsze momenty całego dnia.         Do efektu końcowego możecie wracać wielokrotnie, ponieważ...

czytaj dalej

Kamerzysta na wesele

Kamerzysta na wesele Nasze firma zajmuje się profesjonalnym filmowaniem ślubów i innych imprez okolicznościowych. Pragniemy Państwu zaproponować kamerzystę na wesele. Nasze realizacje to dynamicznie zmontowane filmy w formie reportażu weselnego. Poprzez odpowiednim...

czytaj dalej

Kamerzysta na wesele Bielsko Biała

Kamerzysta na wesele Bielsko Biała Klip podsumowania wesela Anety i Thomasa. Ślub: Kościół Znalezienia Krzyża Świętego w Wiśle Wesele: Karolowy Dwór Kamerzysta na wesele Bielsko Biała...

czytaj dalej

Fotograf i Kamerzysta Ustroń Fotografia ślubna, filmowanie wesel, studniówek

Tel : +48 608-463-650

E-mail : kontakt@mkfoto.com.pl

FOTOGRAF I KAMERZYSTA USTROŃ

FOTOGRAFIA ŚLUBNA USTROŃ FILMOWANIE WESEL

   Tradycje uzdrowiska Ustroń sięgają połowy XIX w. Muzeum Ustrońskie zlokalizowane jest w budynku dyrekcji działającej kiedyś huty. Ekspozycja przedstawia przeszłość przemysłową i uzdrowiskową miasta. W dziale etnograficznym zaprezentowano stroje ludowe.

    Ustroń słynie przede wszystkim z pięknej górskiej okolicy. Z Ustronia Polany poprowadzono wyciąg krzesełkowy na polanę Stokłosicę (851 m n.p.m.), z której można przejść na szczyt Czantorii (995 m n.p.m.). Niedaleko znajduje się czeskie schronisko. Dziecięcą atrakcją na polanie Stokłosicy jest letni tor saneczkowy. Prędkość na trasie dochodzi do 30 km/h.

   Jedną z ciekawszych gór miejscowości jest Równica (884 m n.p.m.). Na sam szczyt można dojechać samochodem, ale można dostać się tam również pieszo szlakiem turystycznym. Niewątpliwą atrakcją Równicy jest Koliba Pod Czarcim Kopytem – atrakcyjny wystrój zadziwi niejedną osobę.

   W Ustroniu podziwiać możemy również Leśny Park Niespodzianek (mini zoo z lokalną fauną). Miejsce szczególnie polecane na wycieczki z dziećmi, niektóre ze zwierząt można karmić. Możemy tutaj podziwiać m.in. daniele, dziki i sarny.

 Jeżeli szukacie Państwo fotografa lub kamerzystę na swoją uroczystość (ślub, ale nie tylko), zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszym portfolio. Chętnie zrealizujemy każdą sesję kreatywnie.

stat4u