Zdjęcia sesja narzeczeńska Paprocany Tychy – fotograf Katowice

Zdjęcia sesja narzeczeńska Paprocany Tychy – fotograf Katowice

Poniżej kilka zdjęć z sesji narzeczeńskiej Klaudii i Mariusza. Fotografie wykonano w tyskim parku rekreacyjnym Paprocany.

czytaj dalej
Fotograf ślubny

Fotograf ślubny

Fotograf ślubny         Pragniemy zapewnić Państwu najwyższej jakości usługę, polegającą na stworzenia reportażu ślubnego, który uwieczni kompleksowo i wszechstronnie najważniejsze momenty całego dnia.         Do efektu końcowego możecie wracać wielokrotnie, ponieważ...

czytaj dalej

Kamerzysta na wesele

Kamerzysta na wesele Nasze firma zajmuje się profesjonalnym filmowaniem ślubów i innych imprez okolicznościowych. Pragniemy Państwu zaproponować kamerzystę na wesele. Nasze realizacje to dynamicznie zmontowane filmy w formie reportażu weselnego. Poprzez odpowiednim...

czytaj dalej

Fotograf i Kamerzysta Tychy Fotografia ślubna, filmowanie wesel, studniówek

Tel : +48 608-463-650

E-mail : kontakt@mkfoto.com.pl

FOTOGRAF I KAMERZYSTA TYCHY

FOTOGRAFIA ŚLUBNA TYCHY FILMOWANIE WESEL

   Centrum i okolice Tychów umożliwiają wykonanie ładnej sesji plenerowej. To duże miasto Śląska kryje w swoich zakątkach liczne tereny zieleni parkowej.

  Zarówno zdjęcia, jak i klip filmowy można wykonać w następujących miejscach: Parku nad Jeziorem Paprocany (złożony z części bardziej dzikiej oraz drugiej bardziej zurbanizowanej, z przystanią kajakową, plażą, terenami zalesionymi),

   Park Łabędzi ze stawem Polkowiec, Park Przyjaźni, Park Miejski przy Urzędzie i wiele innych skwerów oraz terenów zielonych.

   Na szczególną uwagę jako atrakcja turystyczna i klimat do fotografii ślubnej zasługuje pobliski Zameczek Myśliwski w Promnicach (8 km od centrum Tychów). W tym miejscu również można zorganizować swoje wymarzone wesele. Zachęcają do tego stylowe wnętrza, jak również otaczający obiekt park. Za sesję plenerową w tym miejscu ponosi się opłatę.

  Tyski rynek obfituje w urokliwe fontanny oraz klimatyczne zaułki – można pokusić się o urozmaiconą sesję nocną w tym miejscu.

   Dodatkowo blisko jest zarówno do Parku Zamkowego w Pszczynie (17 km), atrakcyjnych terenów leśnych w Kobiórze (12 km), jak i pięknych Ogrodów Kapiasa w Goczałkowicach (20 km) oraz Katowickiego Nikiszowca (15 km).

   Z największą przyjemnością  będziemy  Wam towarzyszyć w dniu ślubu i wesela.

stat4u