Fotograf Bielsko – plener Ogrody Pisarzowice Azalie Eugeniusz Pudełek

Fotograf Bielsko – plener Ogrody Pisarzowice Azalie Eugeniusz Pudełek

Fotograf Bielsko - plener Ogrody Pisarzowice Azalie Eugeniusz Pudełek Niedawno zrealizowałem sesję plenerową w nowym interesującym miejscu - w Szkółce Krzewów Ozdobnych P. Eugeniusza Pudełek w Pisarzowicach. W okresie 14-22.05.2016 odbywało się tam Święto Kwitnących...

czytaj dalej
Fotograf ślubny

Fotograf ślubny

Fotograf ślubny         Pragniemy zapewnić Państwu najwyższej jakości usługę, polegającą na stworzenia reportażu ślubnego, który uwieczni kompleksowo i wszechstronnie najważniejsze momenty całego dnia.         Do efektu końcowego możecie wracać wielokrotnie, ponieważ...

czytaj dalej

Kamerzysta na wesele

Kamerzysta na wesele Nasze firma zajmuje się profesjonalnym filmowaniem ślubów i innych imprez okolicznościowych. Pragniemy Państwu zaproponować kamerzystę na wesele. Nasze realizacje to dynamicznie zmontowane filmy w formie reportażu weselnego. Poprzez odpowiednim...

czytaj dalej

Fotograf i Kamerzysta Szczyrk Fotografia ślubna, filmowanie wesel, studniówek

Tel : +48 608-463-650

E-mail : kontakt@mkfoto.com.pl

FOTOGRAF I KAMERZYSTA SZCZYRK

FOTOGRAFIA ŚLUBNA SZCZYRK

   Głównym ośrodkiem turystyki pieszej i narciarskiej w Beskidzie Śląskim jest Szczyrk. Jednym z obiektów sakralnych w Szczyrku jest Sanktuarium na Górce (1894 rok). Wzniesiono go w miejscu, gdzie Matka Boska miała ukazać się dziewczynkom. Co roku pielgrzymi 3 maja udają się do tego Sanktuarium na uroczystą mszę odpustową w Kościele Matki Bożej Królowej Polski. W środku świątyni oglądać można namalowany przez Stefana Justa w 1960 roku obraz Matki Boskiej, namalowany zgodnie z relacją dziewczynki wizjonerki.

   Poniżej kościoła jest grota z figurą Matki Bożej i „cuduwne źródełko” z krystaliczną wodą zabieraną do domu przez pielgrzymów. Oprócz tego obiektu znajduje się tutaj kaplica z zachowanym do dzisiejszych czasów bukiem, w koronie którego ukazała się dziewczynkom 25 lipca 1894 r. Piękna Pani.

   Łatwa dostępność i piękne widoki to bardzo duże atuty Skrzycznego. Polecam to miejsce jako idealne do wykorzystania podczas Waszego pleneru zdjęciowego. Niepowtarzalna przyroda i krajobrazy stanowią doskonałe tło dla fotografii ślubnej. Miejsce to jest dość kameralne, na tyle kameralne, że możecie się wyluzować podczas wykonywania zdjęć w dniu Waszego wesela.

  Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą fotografii ślubnej, zachęcamy do kontaktu.

FILMOWANIE WESEL

   Szczyrk jest miastem, któremu prawa miejskie nadano w 1973 roku. W centrum miasta stoi drewniany Kościół Św. Jakuba (1797 – 1800 r.) z XVIII-wiecznym wyposażeniem.

   Miasto wciśnięte jest między dwie wysokie góry – Skrzyczne i Klimczok. Na Skrzyczne (1257 m n.p.m.) można wyjechać wyciągiem krzesełkowym. Niezalesiony szczyt jest pięknym punktem widokowym, którego walory można wykorzystać m.in. podczas Waszej sesji plenerowej i przygotowania materiału potrzebnego do multimedialnego klipu z Waszego wesela. Można się tutaj wyluzować i trochę „powygłupiać”. Szczyt Skrzycznego jest miejscem dość kameralnym. Na Skrzycznem znajduje się także schronisko turystyczne oraz infrastruktura rekreacyjna.

   Druga góra – Klimczok (1117 m n.p.m.) prezentuje się również „godnie”. Zarówno na Klimczok, jak i Skrzyczne prowadzą szlaki piesze (niebieski i zielony). Jesteśmy w stanie zapewnić kamerzystę do obsługi Waszego ślubu i wesela. Szczegóły w zakładce oferta. Ślub poza weekendem obsługiwany w specjalnej cenie.

stat4u