Zdjęcia sesja narzeczeńska Paprocany Tychy – fotograf Katowice

Zdjęcia sesja narzeczeńska Paprocany Tychy – fotograf Katowice

Poniżej kilka zdjęć z sesji narzeczeńskiej Klaudii i Mariusza. Fotografie wykonano w tyskim parku rekreacyjnym Paprocany.

czytaj dalej
Fotograf ślubny

Fotograf ślubny

Fotograf ślubny         Pragniemy zapewnić Państwu najwyższej jakości usługę, polegającą na stworzenia reportażu ślubnego, który uwieczni kompleksowo i wszechstronnie najważniejsze momenty całego dnia.         Do efektu końcowego możecie wracać wielokrotnie, ponieważ...

czytaj dalej

Kamerzysta na wesele

Kamerzysta na wesele Nasze firma zajmuje się profesjonalnym filmowaniem ślubów i innych imprez okolicznościowych. Pragniemy Państwu zaproponować kamerzystę na wesele. Nasze realizacje to dynamicznie zmontowane filmy w formie reportażu weselnego. Poprzez odpowiednim...

czytaj dalej

Fotograf i Kamerzysta Rybnik Fotografia ślubna, filmowanie wesel, studniówek

Tel : +48 608-463-650

E-mail : kontakt@mkfoto.com.pl

FOTOGRAF I KAMERZYSTA USTROŃ

FOTOGRAFIA ŚLUBNA RYBNIK

  Rybnik jest miastem w obrębie Kotliny Raciborsko – Oświęcimskiej, zlokalizowanym na Płaskowyżu Rybnickim. Znajduje się tutaj najwyższa na Górnym Śląsku, zbudowana w neogotyckim stylu Bazylika Mniejsza pw. Św. Antoniego Padewskiego (wysokość 95 metrów). Świątynia ta budowana była w latach 1903-1906.

  Bardzo pięknym miejscem na organizację Waszej ceremonii ślubnej jest drewniany kościółek z 1717 r. (zabytkowy Kościół Św. Wawrzyńca), który został przeniesiony do Rybnika w 1975 r. z Boguszowic.

   Zależnie od upodobań narzeczonych oraz lokalizacji ślubu i wesela, sesja fotograficzna może odbyć się w przestrzeni miejskiej lub w miejscu bardziej ustronnym.

   Parom poszukującym fotografa i kamerzysty na swój ślub, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i zapoznania się z naszym portfolio. Mamy jeszcze kilka wolnych terminów w najbliższych dwóch latach. W przypadku wesel poza sobotą specjalne promocyjne ceny – szczegóły w zakładce OFERTA.

FILMOWANIE WESEL

   Rybnik uzyskał prawa miejskie w roku 1327.  Głównymi rzekami Rybnika są Nacyna i Ruda, natomiast najwyższym wzniesieniem jest Grzybówka (291 m.n.p.m.).

   Rybnik jest miastem wielu świątyń. Oprócz Bazyliki Św. Antoniego znajduje się tutaj Kościół Św. Wawrzyńca (1771, Kościół Św. Jadwigi, Kościół Św. Jana Sarkandra, Kościół Bożego Ciała, Kościół Św. Teresy, Kościół Matki Boskiej Bolesnej, Kościół OO. Misjonarzy, Kościół Św. Katarzyny (1534 r.) oraz Kościół Ewangelicko-Augsburski. Ciekawa jest również Kaplica Akademicka oraz Kaplica w Parku „Na Górce”.

   Ciekawym miejscem na filmowy plener ślubny są okolice Jeziora Rybnickiego (Zalewu Rybnickiego). W mieście jest wiele zadbanych parków miejskich, umożliwiających naszemu kamerzyście nakręcenie interesującego klipu filmowego z Waszego wesela. Chętnie będziemy towarzyszyć Wam w dniu ślubu. Możemy zapewnić zarówno fotografa, jak i kamerzystę na Waszą uroczystość.

stat4u