Fotograf ślubny

Fotograf ślubny

Fotograf ślubny         Pragniemy zapewnić Państwu najwyższej jakości usługę, polegającą na stworzenia reportażu ślubnego, który uwieczni kompleksowo i wszechstronnie najważniejsze momenty całego dnia.         Do efektu końcowego możecie wracać wielokrotnie, ponieważ...

czytaj dalej

Kamerzysta na wesele

Kamerzysta na wesele Nasze firma zajmuje się profesjonalnym filmowaniem ślubów i innych imprez okolicznościowych. Pragniemy Państwu zaproponować kamerzystę na wesele. Nasze realizacje to dynamicznie zmontowane filmy w formie reportażu weselnego. Poprzez odpowiednim...

czytaj dalej

Fotograf i Kamerzysta Pszczyna Fotografia ślubna, filmowanie wesel, studniówek

Tel : +48 608-463-650

E-mail : kontakt@mkfoto.com.pl

FOTOGRAF I KAMERZYSTA PSZCZYNA

FOTOGRAFIA ŚLUBNA PSZCZYNA

  Bardzo atrakcyjnym miejscem jest Pszczyna. Doskonale nadaje się na organizację Państwa ślubu i wesela, daje szerokie możliwości zdjęciowe. W Pszczynie możemy zwiedzać m.in. Zespół Pałacowy, który uznaje się za jeden z najcenniejszych w południowej Polsce. Pałac był własnością Hochbergów, którzy władali również zamkiem Książ.

    Dzisiejszy obiekt pochodzi z lat 70-tych XIX w. Pierwotnie w tym miejscu stał XV-wieczny zamek. Pałac jest siedzibą dla Muzeum Zamkowego. Wyposażenie zamku jest bardzo bogate i emanuje przepychem. Pomieszczenia utrzymane są w różnych stylach.Obiekt wypełniony jest drogocennymi meblami, trofeami myśliwskimi, bronią i przeróżnymi dziełami sztuki. Pałac otoczony jest pięknym parkiem. Zespół pałacowy uznawany jest za jeden z najpiękniejszych na Śląsku. Park jest miejscem licznych imprez plenerowych miasta Pszczyna.

   Nasz fotograf chętnie będzie towarzyszył Państwu podczas ślubnej sesji plenerowej w tym pięknym mieście.

FILMOWANIE WESEL

   Chyba każda para nowożeńców marzy o pięknym przedstawieniu ich najszczęśliwszych chwil ślubu i wesela w formie pamiątkowego filmu. Kamerzysta naszej firmy postara się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, z uroczystości może powstać dynamiczny wideoreportaż, jak również wersja bardziej tradycyjna. Istnieje również możliwość nakręcenia klipu wideo z Państwa sesji plenerowej.

    Zespół Pałacowy, otoczony jest przepięknym parkiem, rozkwitającym masą różnokolorowych różaneczników każdej wiosny, natomiast cieszy oczy masą kolorowych liści na jesień.

   Innym miejscem wartym odwiedzenia w Pszczynie jest skansen budownictwa ludowego „Zagroda Wsi Pszczyńskiej”. Obejrzeć można tutaj drewniane budowle wiejskie z XVIII-XX w.

   Niewątpliwą atrakcją Pszczyny jest Zagroda Żubrów, w której podziwiać można liczne gatunki zwierząt. Pszczyńskie stado żubrów przyczyniło się do restytucji gatunku w lasach Puszczy Białowieskiej.

stat4u