Fotograf ślubny

Fotograf ślubny

Fotograf ślubny         Pragniemy zapewnić Państwu najwyższej jakości usługę, polegającą na stworzenia reportażu ślubnego, który uwieczni kompleksowo i wszechstronnie najważniejsze momenty całego dnia.         Do efektu końcowego możecie wracać wielokrotnie, ponieważ...

czytaj dalej

Kamerzysta na wesele

Kamerzysta na wesele Nasze firma zajmuje się profesjonalnym filmowaniem ślubów i innych imprez okolicznościowych. Pragniemy Państwu zaproponować kamerzystę na wesele. Nasze realizacje to dynamicznie zmontowane filmy w formie reportażu weselnego. Poprzez odpowiednim...

czytaj dalej

Kamerzysta Węgierska Górka Koniaków wesele Karczma Ochodzita

Kamerzysta Węgierska Górka Koniaków wesele Karczma Ochodzita Klip wideo ze ślubu i wesela Katarzyny i Grzegorza. Ślub: Parafia św. Maksymiliana Kolbego w Ciścu (niedaleko Węgierskiej Górki).  Wesele: Karczma Ochodzita w Koniakowie. Oprawę muzyczną zapewnił...

czytaj dalej

Fotograf i Kamerzysta Milówka Fotografia ślubna, filmowanie wesel, studniówek

Tel : +48 608-463-650

E-mail : kontakt@mkfoto.com.pl

FOTOGRAF I KAMERZYSTA MILÓWKA

Inne nasze realizacje z Milówki obejrzeć można tutaj:

  1. Fotografia ślubna Żywiec Milówka Wisła – plener górski
  2. Kamerzysta filmowanie wesele Tycjan Milówka
  3. Fotografia ślubna Bielsko – plener w Beskidach

FOTOGRAFIA ŚLUBNA MILÓWKA FILMOWANIE WESELE

    Milówka jest miejscowością położoną w Beskidzie Żywieckim, niedaleko miasta Żywiec i miejscowości Węgierska Górka. Przez wieś przepływa bardzo czysta rzeka Soła. Teren otoczony jest pięknymi lasami, które możemy wykorzystać zarówno w sesji zdjęciowej, jak i przy produkcji romantycznego teledysku z pleneru ślubnego.

    Piękne góry, otaczające miejscowość, zachęcają do wypadów turystycznych – możemy wybrać szlak turystyczny na Baranią Górę (1220 m n.p.m), Prusów (1010 m n.p.m.), Halę Boraczą (851 m n.p.m.), Kiczorę, Szare – Pochodzitę.

    Wioska jest bardzo znana dzięki temu, że pochodzą z niej bracia Golcowie (Paweł i Łukasz). Niewątpliwie do głównych atrakcji turystycznych należy Stara Chałupa na ulicy Piastowskiej (obecnie Muzeum), Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny (na Rynku), Kaplica Św. Antoniego, Leśny Gród, Park Miejski.

    Zrealizowaliśmy sesję ślubną m.in. w Leśnym Grodzie. Miejsce jak najbardziej wystarcza do wykonania urozmaiconego pleneru fotograficznego. W miejscu tym oprócz zadbanej zieleni parkowej, wykorzystać można również liczne mostki, pomosty i domki. Poza tym polecam brzegi rzeki Soły.

    Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą fotografii ślubnej i filmowania, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością nasz fotograf i kamerzysta będą towarzyszyć Wam w dniu ślubu i wesela.

 

stat4u