Fotograf ślubny

Fotograf ślubny

Fotograf ślubny         Pragniemy zapewnić Państwu najwyższej jakości usługę, polegającą na stworzenia reportażu ślubnego, który uwieczni kompleksowo i wszechstronnie najważniejsze momenty całego dnia.         Do efektu końcowego możecie wracać wielokrotnie, ponieważ...

czytaj dalej

Kamerzysta na wesele

Kamerzysta na wesele Nasze firma zajmuje się profesjonalnym filmowaniem ślubów i innych imprez okolicznościowych. Pragniemy Państwu zaproponować kamerzystę na wesele. Nasze realizacje to dynamicznie zmontowane filmy w formie reportażu weselnego. Poprzez odpowiednim...

czytaj dalej

Fotograf i Kamerzysta Cieszyn Fotografia ślubna, filmowanie wesel, studniówek

Tel : +48 608-463-650

E-mail : kontakt@mkfoto.com.pl

FOTOGRAF I KAMERZYSTA CIESZYN

FOTOGRAFIA ŚLUBNA CIESZYN FILMOWANIE WESEL

    Pierwsze wzmianki o mieście pojawiły się w 1155 r. Prawa miejskie nadano Cieszynowi w 1217 r. Pod koniec XIII w. miasto stało się stolicą niezależnego Księstwa Piastowskiego.

   W 1920 r. podzielono miasto na część polską i czechosłowacką (obecnie czeską). Granicę stanowi rzeka Olza.  Cieszyn to duże polsko-czeskie przejście graniczne.

     Największe walory estetyczne prezentuje m.in. Góra Zamkowa, wznosząca się nad mostem Przyjaźni na Olzie. Atrakcją poza terenami parkowymi jest tutaj romańska rotunda św. Mikołaja z połowy XI w. Rotunda pełniła niegdyś funkcję świątyni grodowej.

   Niedaleko znajduje się obronna Wieża Piastowska z XIV w. Wieża jest pozostałością po zniszczonym w 1647 r. zamku gotyckim.

   Jedną z atrakcji starówki jest studnia Trzech Braci, która jest potwierdzeniem legendy o spotkaniu się tutaj trzech braci: Bolka, Mieszka i Cieszka w 810 r.

  W Cieszynie możemy zobaczyć również barokowo-klasycystyczny pałac Larischów z 1796 r. Jest to obecna siedziba Muzeum Śląska Cieszyńskiego (jedno z najstarszych muzeów w Europie).

   Jeżeli poszukują Państwo obsługi swojego wesela, możemy zapewnić kamerzystę i fotografa do uwiecznienia uroczystości. Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą i portfolio. Z pewnością kompleksowa obsługa foto-video naszej firmy uprości formalności związane z organizacją oraz w sumienny i atrakcyjny sposób uwieczni wszystkie elementy ślubu i wesela.

stat4u