Fotograf ślubny

Fotograf ślubny

Fotograf ślubny         Pragniemy zapewnić Państwu najwyższej jakości usługę, polegającą na stworzenia reportażu ślubnego, który uwieczni kompleksowo i wszechstronnie najważniejsze momenty całego dnia.         Do efektu końcowego możecie wracać wielokrotnie, ponieważ...

czytaj dalej
ASIA & ADAM – Fotografia ślubna Skoczów Brenna

ASIA & ADAM – Fotografia ślubna Skoczów Brenna

Fotografia ślubna Skoczów Brenna Fotorelacja ze ślubu oraz wesela Asi i Adama. Przygotowania do ślubu zrealizowano w Skoczowie. Ślub odbył się w Kościele św.  Jana Sarkandra w Górkach Wielkich. Wesele odbyło się w OSP Brenna, a przyjęcie weselne poprowadził Zespół...

czytaj dalej

Kamerzysta na wesele

Kamerzysta na wesele Nasze firma zajmuje się profesjonalnym filmowaniem ślubów i innych imprez okolicznościowych. Pragniemy Państwu zaproponować kamerzystę na wesele. Nasze realizacje to dynamicznie zmontowane filmy w formie reportażu weselnego. Poprzez odpowiednim...

czytaj dalej

Fotograf i Kamerzysta Brenna Fotografia ślubna, filmowanie wesel, studniówek

Tel : +48 608-463-650

E-mail : kontakt@mkfoto.com.pl

FOTOGRAF I KAMERZYSTA BRENNA

Nasze inne realizacje z Brennej zobaczyć można tutaj:

  1. Wesele Ośrodek Pod Świerkami Brenna zdjęcia wesele Bielsko
  2. Wesele Dworek Amadores Górki Wielkie

FOTOGRAFIA ŚLUBNA BRENNA

   Gmina Brenna jest bardzo atrakcyjna turystycznie. Oprócz samej Brennej w skład Gminy wchodzą również miejscowości Górki Wielkie i Górki Małe.

    Fotograf ślubny ma ułatwioną pracę w Brennej i okolicy. Piękna górska okolica i łatwa dostępność odległych miejsc, umożliwiają zorganizowanie pięknego pleneru ślubnego i wykonanie świetnych fotografii z Waszego wesela.

   Brenna pełna jest uroczych terenów. To nie tylko piękne góry, zielone lasy i czyste górskie potoki, to również Muzeum Zofii Kossak – Szatkowskiej z pięknym i zadbanym parkiem przy muzeum – popularne miejsce wykonywanie zdjęć ślubnych.

   Jeśli szukacie Państwo fotografa lub kamerzystę na swój ślub, zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszym portfolio.

FILMOWANIE WESEL BRENNA

   Dzięki górskiej okolicy, pamięci dawnych zwyczajów i licznych zespołów folklorystycznych, Brenna stała się miejscem atrakcyjnym dla wielu par narzeczonych, organizujących swój wymarzony ślub i wesele w stylu góralskim.

      Rozbudowana sieć dróg umożliwia łatwy dojazd do ośrodków zarówno latem, jak i zimą.

   Chętnie zaglądają do Brennej młode pary ze Śląska i dalszych zakątków Polski.

   Jest to również miejscowość dobrze znana dla kamerzystów ślubnych. Na tą popularność wpłynęła łatwa dostępność ładnych miejsc, które można wykorzystać do nakręcenia atrakcyjnego filmu. Bardzo dobrze znamy okolicę, co ułatwia nam sprawne nakręcenie materiału potrzebnego do stworzenia atrakcyjnego teledysku z pleneru weselnego i samego wesela.

stat4u